Balık Burcu 2014 Falı

Kova burcunda, on ikinci evinizde geçişine devam eden yönetici gezegeniniz Neptün, enerjisini üzerinizde çok net belli edecek. Zaten bunun, bu zamana kadar farkına varmış olmalısınız. Gerçek ile hayal olanın farkına varamadığınız dönemler olmuş olabilir. Bilimkurgu ile ilgili bir şeyler yazmak istiyorsanız bu güç işe yarayabilir. Bu duruma yine de fazla kapılmamak gerekiyor aksi halde sıkıntılar yaşanabilir.

Uranüs umulmayan, bir anda olan değişimi simgeler ve sizin burcunuzda geçişine devam etmekte. Bu geçiş, yaşadığınız evi değiştirmenize, devam etmekte olan bir ilişkinin bitmesine, yeni insanlarla tanışmanıza, yeni birlikteliklere neden olur. Ayrıca içinizi kıpır kıpır edecek yeni kariyer fırsatları da olabilir. Alışılmışın dışında insanlarla tanışabilirsiniz.

Altıncı evinizde, Aslan burcunda olan Satürn, geçişine devam etmekte. Bu geçişte, iş yaşantınızda fazladan sorumluluk aldığınızı ve bunun karşılığını almadığınızı düşünebilirsiniz. Ancak bu geçişin size kazandıracakları da olacaktır. Umudunuzu kaybetmeyin. Amaçlarınızın ve hayallerinizin netleşmesin de Satürn'ün katkısı büyük olacaktır.

2014 yılının uzunca bir süresinde Dokuzuncu evde, Akrep burcunda olacak olan Jüpiter, bakış açınızın değişmesine, inandıklarınızın farklılaşmasına yardımcı oluyor. Eğitiminiz yarım kalmış ise, bu geçiş süresinde tamamlamaya karar verebilirsiniz. Dünyayı dolaşmak isteyebilirsiniz, bu gerçekleşebilir.

Duygusal açıdan 2014 yılında, Nisan ve Mayıs ayları oldukça iyi geçecek. Bunun nedeni ise Venüs'ün burcunuzda olması. Aynı zamanda Temmuz ve Ağustos ayları da aşk açısından iyi geçecek.

2014 yılında dört tutulma olacak. Mart ayında iki tane, Eylül ayında da iki tane olacak. Eylül ayında gerçekleşecek olan tutulmalar ise zorluk çıkarmayacaktır. Aynı zamanda Ay tutulması da olacak.

Geri gidişte olan Merkür, insanlarla iletişimde, seyahat yapmanızda, anlaşmada yaşanacak sorunları meydana getirebilir. Bu dönemde dikkatli olmanızda yarar var. Yapacağınız anlaşmalarda maddeleri okumaya özen gösterin. Daha az seyahat etmelisiniz.