Balık Burcu 2015

Balık Burcu 2015 Falı

2015, hayattan istediklerinize kavuşacağınız, hedeflerinizin gerçekleşeceği ve var olan sıkıntıların ortadan kalkacağı bir yıl olacak. 2014 yılında yaşanan sıkıntılar, 2015 yılında ortadan kalkmış olacak ve sizi mutlu edecek, içinizi heyecanlandıracak bir yıla giriyorsunuz.

2015 yılı, diğer burçlara göre sizin yılınız gibi görünüyor. Özellikle iş hayatınızda yaşanacak önemli ve pozitif gelişmeler, ev hayatınızın da düzene girmesini sağlayacak. Bu yıl içerisinde farklı şehre taşınmanız gündeme gelecek ve ailenizle ilgili önemli kararlar almak zorunda kalacaksınız. Bazı Balık burcu insanları, 2015 yılında arzu ettiği arabaya sahip olacak ya da sahibi olduğu arabayı istediği bir arabayla değiştirebilecek. Güzel gelişmeler olacak gibi görünüyor...

2015 yılın ortalarından sonra, iş konusundaki sorumluluklar ve yükümlülüklerde artış olacak. Normalden fazla çalışmak zorunda kalabilirsiniz. Özellikle iş hayatınızda çok güzel gelişmeler ve fırsatlar yaşanacak. İstediğiniz teklifle karşı karşıya kalacaksınız.

Evli ve çocuk sahibi olan Balıklar, 2015 yılında çocuklarının okullarıyla ilgilenecek ve yaşanacak olumlu gelişmeler, fazlasıyla mutlu olmanızı sağlayacak. Bekâr olan Balık burcu insanları, uzun yıllar devam edecek ve mutluluğun hâkim olacağı evliliğe adım atabilir. Birlikteliği olan kişiler, ilişkilerini ilgilendiren önemli kararlar almak zorunda kalabilir. Ancak şunu belirtmek gerekiyor, hayatınızın her alanında başarılı olacak, istediğiniz şartları elde edeceksiniz.

2015 yılında tatil ve iş konusunda seyahatler bolca yapılacak gibi görünüyor. Şansınız iyi durumda ve yapacağınız yolculuklardan kazançlı çıkabilirsiniz. Yurtdışına çıkma olasılığınız da oldukça yüksek. Görmeyi çok istediğiniz yerlere gidebilir, ihtiyacınız olan tatili yapabilirsiniz. Her anlamda ilginç ve güzel bir yıl olacak.

Ağustos 2015'te, organizasyonlar ve sosyal hayat önem kazanıyor. Her zamankinden daha sosyal olacak ve arkadaşlıklar konusunda kazançlı olacaksınız. Katıldığınız ortamlarda güzel gelişmeler olacak ve hayatınıza yeni kişiler katılacak. Hayatınızın bazı bölümlerinde gelişmeler yaşanacak. Değer verdiğiniz ve güvendiğiniz kişilerle, önemli paylaşımlar içerisine girebilirsiniz.

Balık Burcu 2015 Aşk Hayatı

Birlikteliği olan Balıklar, ilişkilerinin istediği gibi olmasından oldukça memnun gibi görünüyor. Ancak şunu belirtmekte fayda var, zaman zaman birlikteliğinizde sıkıntılı dönemler yaşanacak. Sıkıntıları büyütmediğiniz ve üzerinde çok fazla durmadığınız sürece istediğiniz mutluluk sizinle olmaya devam edecek. Mutsuz olmanızı gerektirecek olumsuzluklar yaşanmayacak.

2015 yılında sosyal yaşantınız çok yoğun olacak. Çok uzun süredir bir arada olamadığınız dostlarınızla haberleşebilir ve birlikte güzel zamanlar geçirebilirsiniz. Bu dönem içerisinde, daha önce birliktelik yaşadığınız kişiyle tekrar bir ilişki yaşama olasılığınız oldukça yüksek. Yine de eski defterleri açmamanızı öneriyoruz. 2015 yılının Haziran ayına kadar olan döneminde, kadın olan Balık burcu insanları evlilik teklifi alabilir. Ancak bu kişinin sizden yaş olarak biraz büyük olma ihtimali oldukça yüksek. Bazı Balıklar için gelip geçici ilişkiler yaşanacak. Bu tarz ilişkileri fazla ciddiye almamalı ve yaşanacakları akışına bırakmalısınız.

Temmuz 2015'te arkadaş toplantıları yoğun bir şekilde yaşanacak. Katıldığınız ortamlarda, yeni bir kişiyle tanışabilir ve duygusal anlamda yakınlaşmalar yaşayabilirsiniz. Kim bilir, belki de aradığınız aşkı bulabilirsiniz. Yine bu yıl içerisinde maddi anlamda güçlü ve kariyerli bir kişiyle ilişki yaşayabilirsiniz. Evlilik planınız var ise, 2015 yılında planınız istediğiniz gibi gidebilir ve arzu ettiğiniz mutluluğa ulaşabilirsiniz.

Gerçek aşkı arayan Balık burcu insanları, 2015 yılında aşk sizi testten geçirebilir. Testten başarıyla geçeceğinizi söylemek gerekiyor. Sizin için doğru olan kişiyi bulacaksınız. Bu dönem içerisinde uzun süreli olacak, sağlam bir ilişkinin temellerini atabilirsiniz. Gerçek aşkı bulacak ve arzu ettiğiniz evliliği yapacaksınız!

Evli olan Balık burcu insanları, ufak ama önemli tatiller ile eşiyle arasındaki bağı daha da güçlendirebilir ve var olan sorunları ortadan kaldırmak adına önemli adımlar atılabilir. Evliliğinizde de sorun görünmüyor. Asi davranışlar sergilemeyecek, ufak tefek sorunları ortadan kaldırmak adına yapıcı olacaksınız. İstediğiniz huzur ve mutluluk sizin olacak.

Balık Burcu 2015 İş Hayatı

Çalıştıkları işten memnun olmayan Balıklar için 2015 güzel bir yıl. Sizi mutlu edecek iş fırsatlarına sahip olacaksınız. İstediğiniz her şeyin gerçekleşeceğini bilmeniz gerekiyor. Özellikle Haziran 2015'ten sonra istediğiniz işe başlayabilirsiniz ya da şuan ki işinizde istediğiniz, arzu ettiğiniz pozisyona yükselebilir, maaşınızda artış elde edebilirsiniz. Bazı Balık burcu insanları, zaten memnun olmadığı işten çıkarılabilir. Üzülmeyin, başta da söylediğimiz gibi istedikleriniz gerçekleşecek.

Uzun süredir yoğun bir şekilde çalışan Balık burcu insanlarına müjde verelim. 2015 yılında temponuzda düşüş olacak ancak maddi geliriniz istediğiniz düzeyde olmaya devam edecek. Parasal açıdan istediğiniz güce sahip olacak, sizi mutlu edecek gelişmelere sahip olacaksınız.

Haziran ve Temmuz 2015, iş konusunda önemli dönemlerden olacak. Karşınıza çok fazla fırsat çıkacak ancak fırsatları değerlendirirken dikkatli olmanız gerekiyor. Önemli anlaşmalar yapabilirsiniz. Yeni ortaklıklarda söz konusu olacak. Önemli işlere başlamak için iyi bir yıl. Yine de tedbiri elden bırakmamalı, fırsatları iyice incelemelisiniz.

2015 yılında uymanız gereken bazı önerilerimiz olacak. Parasal konularda dengeyi kurmalı, bütçenizi doğru şekilde kullanmalısınız. Risklerden uzak durmalısınız. Zaten maddi anlamda kazançlı olacağınız bir yıldayız. Zaman zaman yoğun tempoda çalışmak zorunda kalabilirsiniz. Size zevk veren işler üzerinde çalışacaksınız.

Balık Burcu 2015 Sağlık

2015 yılında romatizmadan kaynaklı sorunlar yaşanabilir. Bu konuda dikkatli olmalısınız. Zaman zaman değil, her zaman. Boyun bölgeniz oldukça hassas, ani hareketlerden kaçınmak yararınıza olacaktır.

2015 yılının kış aylarında, yemek konusunda aşırıya kaçabilirsiniz. Düzenli ve dengeli beslenmeniz gerekiyor. Eylül 2015'e kadar mide sorunlarınız zaman zaman gündeme gelecek. Doktor kontrolleriniz yaptırmalısınız. Sigara kullanan Balıklar, yavaş yavaş bırakmayı denemeli. Uyarılara uyduğunuz sürece, 2015 yılı sağlık açısından sıkıntı yaratmayacaktır.

Balık burcu 2015. Balık burcu 2015 falı. Balık burcu 2015 aşk hayatı ve burç yorumu.
Bizi takip edin, güncel yazılarımızdan haberdar olun!