Balık Burcu Aralık 2017

Balık Burcu Aralık 2017

Balık Burcu Aralık 2017 İş

Sevgili Balık burcu, Aralık 2017 yani yılın son ayında iş ve kariyer hayatınızda aslında çok fazla değişiklik olmayacağını söyleyebiliriz. Şimdiye kadar elde ettiğiniz başarılar, çalışma düzeyi ve hareketlilik aynı şekilde devam ediyor olacak. Çalışmalarınıza aslında biraz daha hız kazandırmanız daha iyi olacak olsa da harekete geçmeseniz dahi zorluk çekmeyeceğinizi bilmelisiniz. Tamamen sizin inisiyatifinize kalmış bir durum.

Balık burcu, burcunuzun özelliklerinden dolayı ne olursa olsun, emin olmadığınız bir işe adım atmıyorsunuz. Yeni bir işe girmek gibi bir düşünceye sahipseniz biraz sakinleşmenizi ve halihazırda devam eden işlerinizle ilgilenmenizi söyleyebiliriz. Önceliğiniz üzerinde çalışmakta olduğunuz işleri rayına oturtmak olmalı. Rayında olan bir iş kendiliğinden devam edecektir. Hırsınız ve azminiz zaten iyi düzeyde.

Aralık 2017'nin sonlarına doğru sizden kaynaklı olmayan aksaklıklar ile iş hayatınızda karşılaşabilirsiniz. Problem çözümlemekte çok iyi olsanız da bazen aşırı tepkiler ortaya koyabiliyorsunuz. Balık burcu, her şeyi kontrol etme istediğinizi bir anlıyor olsak da birlikte iş yaptığınız kişiler üzerinde anlamsız bir baskı yaratıyorsunuz. Çalışma arkadaşlarınızı bu şekilde isteklendiremeyeceğinizi artık anlamış olmalısınız.

Balık Burcu Aralık 2017 Aşk

Balık burcu, Aralık 2017'nin ilk günlerinden itibaren hayatınızda bir yoğunluk hakim olacak. Siz, burcunuzun özellikleri dolayısıyla belki de aşkı ikinci plana hiç zorlanmadan atabiliyorsunuz. Böyle bir tercihiniz varsa sorgulanamaz ancak birlikteliğiniz için ne kadar zorlayıcı olacağını varın siz tahmin edin. Birlikteliği olmayan kişilerin bu konuda kafaları o kadar rahat ki övünerek hiç öyle bir sorunum olmuyor diye konuşabilirler.

Birlikteliği olmayan kişilerin bu konuda yaşayacakları tek sorun, bir öyle bir böyle davranıyorsun suçlaması ile karşılaşmaları olabilir ki bunu da dert edeceklerini sanmıyorum. Birlikteliğiniz olsun ya da olmasın Balık burcu, aşk hayatınıza ve dolayısıyla karşınızdaki kişiye değer vermelisiniz. En azından değer görmek istiyorsanız bunu mutlaka yapmalısınız. Duygusal açıdan yaşayabileceğiniz sorunları çok kafanıza takmayın.

Balık burcu, Aralık 2017'nin sonlarına doğru birlikteliğinize biraz daha fazla zaman ayırmanız gerekecek. Birlikteliğinizin devamlılığına olan inancınızı kaybettiyseniz de partnerinizle bu durumu gayet sakin bir şekilde konuşmalısınız. Kırıcı olmayın Balık burcu. Tıpkı iş hayatınızda gösterdiğiniz baskıcı davranışları aşk hayatınızda ortaya koyarsanız aşk hayatınızın devamlılığından yana olan beklentilerinizin suya düşmesini çaresiz bir şekilde izleyebilirsiniz.

Balık Burcu Aralık 2017 Sağlık

Balık burcu, Aralık 2017'de her şeyden önce sağlığınızı düşünmelisiniz. Dikkatsiz davranışlarınızdan kaynaklanan sıkıntıları çok değil geçen veya ondan önceki dönem çekmiş olmalısınız. Tekrar etmesini istediğinizi pek sanmıyorum. Ağrılarınız varsa öncelikle bunun hangi durumdan kaynaklandığını araştırmalı ve sonrasında dinlenmek için kendinize zaman ayırmalısınız. Ayın sonlarına doğru ufak tefek kazalara yatkın olacaksınız, dikkat.

Balık Burcu Aralık 2017. Balık Burcu Aralık 2017 Yorumu. Balık Burcunun Aralık ayı burç yorumları nedir? Aralık 2017 Balık Burcu Burç Yorumu
Bizi takip edin, güncel yazılarımızdan haberdar olun!