Balık Burcu Ekim 2017

Balık Burcu Ekim 2017

Balık Burcu Ekim 2017 İş

Sevgili Balık burcu, Ekim 2017'de birlikte iş yaptığınız kişilerle mutlaka aranızı iyi tutmanızı öneririz. Bu süreç içerisinde iş ve kariyer hayatınızda sizi zorlayacak ufak tefek sonlar olacak ancak birlikte iş yaptığınız kişilere karşı biraz daha anlayışlı yaklaşımlar sergileyebilirseniz bu olumsuzluk içeren süreci de en kısa sürede atlatacaksınız. Söz konusu iş ve kariyer hayatınız olduğunda zaten fazlasıyla tecrübe edindiniz.

Ekim 2017'de sergileyeceğiniz tutum biraz sert olur ve esneklikten uzaklaşırsanız karşınızdaki kişinin işle ilgili sorumlulukları kendi sorumlulukları gibi üstlenmesini bekleyemezsiniz. Sadece kendi motivasyonunuzu değil çevrenizde bulunan kişilerin de motivasyonunu artırmaya ihtiyacınız var. Geride bıraktığımız dönemlerde kazancınızı artırma yolunda önemli adımlar atmıştınız. Şimdi meyveleri toplama zamanı.

Balık burcu, Ekim 2017'nin tamamında nerede ne hata yaparsanız yapın kısa sürede toparlayacak ve tekrarlanmaması adına da dersler çıkartacaksınız. Bu süreç içerisinde çok köklü değişiklikler yapmayı düşünüyorsanız da biraz ağırdan almanız yararlı olacak gibi duruyor. Çözüm yolları bulmakta hiç zorlanmayacaksınız. Finansal açıdan geçen yılın Ekim ayına göre iki hatta üç kat daha iyisiniz.

Balık Burcu Ekim 2017 Aşk

Balık burcu, Ekim 2017'de duygusal açıdan ağır basacaksınız. Birlikteliğinize bu şekilde yaklaşımlar sergileyecek olmanız partnerinizi anlama ve ona karşı olan yaklaşımlarınızın doğru olacağı anlamına gelmekte. Sosyal statünüz her geçen gün daha da iyiye gidiyor. Entelektüel bir çevreye sahipsiniz ve yalnızsanız, aradığınız aşkı bu alanda bulabilirsiniz. Önünüzde güzel bir süreç var.

Birlikteliği olan Balık burcu insanlarını kafa karışıklığı bekliyor. Size gizliden gizliye ilgi duyan bir kişi artık yaklaşımlarını daha da açıktan sergileyecek. Birlikteliğinizin olması bir yana bu kişinin size olan ilgisi kafanızı baya bir karıştıracak gibi duruyor. Aşk hayatınızdan memnunsanız, bu kişinin size karşı olan yaklaşımına kesin bir duvar örmelisiniz. Şu an ki birlikteliğiniz sizi memnun etmiyorsa da öncelikle ayrılmalı daha sonra fırsatı değerlendirmelisiniz.

Balık burcu, Ekim 2017'nin ilk günlerinde duygusal olarak ön plana çıkacağınızı söylemiştik ancak sonlara doğru gelişmeler tersine dönecek gibi duruyor. Bu süreç içerisinde partnerinizle veya yalnızsanız birbirinizi tanıma sürecinde olduğunuz kişiye aranızda ters durumlar meydana gelebilir. Gelişmeleri yakından takip etmeniz gerekiyor Balık burcu. Bunu sağlayabilirseniz, mutlu ve huzurlu olacaksınız.

Balık Burcu Ekim 2017 Sağlık

Balık burcu, Ekim 2017 sizin ufak tefek rahatsızlıklarınızın olacağı dönem olarak dikkat çekiyor. Herhangi bir olumsuzlukla karşılaştığınızda karamsarlığa kapılmamalısınız. İçiniz rahat olsun, en kısa sürede kendinizi sağlıkla ilgili konularda toparlayacaksınız. Zihinsel ve fiziksel açıdan yorgun bir döneme giriyorsunuz. Kendinize dikkat edin.

Balık Burcu Ekim 2017. Balık Burcu Ekim 2017 Yorumu. Balık Burcunun Ekim ayı burç yorumları nedir? Ekim 2017 Balık Burcu Burç Yorumu
Bizi takip edin, güncel yazılarımızdan haberdar olun!