Balık Burcu Eylül 2017

Balık Burcu Eylül 2017

Balık Burcu Eylül 2017 İş

Sevgili Balık burcu, Eylül 2017'de işleriniz artık sandığınızdan çok daha rahat olmaya başlayacak ve ayın genelini rahat ve neyi ne zaman yapacağınızı bilerek geçirecek, işlerinizi de asla aksatmayacaksınız. Her şeyin siz ve çalışma arkadaşlarınız tarafından zamanında yapılacak olması oldukça iyi hissetmenizi sağlayacak. Önünüzde ki bir aylık süreçten fazlasıyla keyif alacağınız açıkça ortada Balık burcu.

Yeni bir işe giriştiyseniz, zaman zaman aksaklıkların gündeme gelmesini görmezden gelebilirsiniz. Henüz istediğiniz kıvama gelmemiş işte mutlaka sorunlar olacaktır, buna hazırlıklı olmalısınız. Birlikte iş yaptığınız kişiler sizi çok iyi tanımıyor ise, söylemediğiniz sürece aklınızdan geçenleri anlamasını bekleyemezsiniz. Mesleki anlamda manevi bir destek arıyorsunuz, merak etmeyin bulacaksınız.

Balık burcu, Eylül 2017'nin sonlarına doğru bazılarınız yeni bir iş arayışına girecek. Şu an çalıştığınız yerde hak ettiğiniz değeri göremediğiniz düşünüyor olabilirsiniz ancak söz konusu iş hayatı olduğunda üst konumda olan kişilerin, alt konumda olan kişilere karşı daima otoriter davranması kaçınılmaz bir gerçek. Aslında gözünüzde büyüttüğünüz kadar bir sorun yaşanmıyor. Son olarak, sorumluluklarınızı zamanında yerine getiriyorsanız, gözünüz arkada kalmasın.

Balık Burcu Eylül 2017 Aşk

Balık burcu, Eylül 2017'de birliktelik içerisinde olsanız da olmasanız da tanışacağınız bir kişinin karakterine hayran kalacak ve onu yakından tanımak adına girişimlerde bulunacaksınız. Girişimleriniz sonuçsuz kalmayacak ve karşınızdaki kişi de bu istediğinize cevap verecek. Bunda herhangi bir sorun yaşanmayacak ancak sorun tam olarak bu noktadan sonra ortaya çıkacak, özellikle partneri olan kişiler için.

2017'nin Eylül ayı içerisinde duygularınızın esiri olacaksınız. Çalıştığınız yerde veya eğitim hayatınızda sizden yaş olarak büyük ve normal şartlarda bir araya gelemeyeceğiniz kişiye platonik hisler besleyeceksiniz. Yol yakınken bu davranışlarınıza bir son vermelisiniz. Hislerinizi karşınızdaki kişi de anlıyor ancak bunu anlamsız bir şekilde devam ettirmenin de mantıklı veya el ile tutulur herhangi bir yanı da yok.

Uzun süredir yalnız olan Balık burcu insanlarının çok büyük mantıksızlık yapmadıkları sürece geçtiğimiz ay içerisinde yalnızlıklarına son verdiğiniz düşünerek, önünüzde güzel bir süreç olduğunu söyleyebilirsiniz. Hislerinizi ve düşüncelerinizi birbirinize rahatlıkla ifade edebiliyorsunuz. İlk başlarda yaşanan o tutukluk yavaş yavaş ortadan kalkıyor. Birlikteliğinize bu dönem içerisinde çok daha fazla zaman ayıracaksınız.

Balık Burcu Eylül 2017 Sağlık

Balık burcu, Eylül 2017'de sağlığınız açısından hemen her şey yolunda görünüyor. Hayatınızın diğer alanlarında da rahat olduğunuz ve kafanıza takılacak pek fazla şey olmadığı için de stresli ve huzursuz günler geçirmeyeceksiniz. Herhangi bir tedaviye devam eden Balık burcu insanları, ilaç kullanıyorsanız mutlaka bitene kadar devam ettirmelisiniz. Kendinizi iyi hissettiğiniz anda ilacı kesmenin pek faydası olmayacaktır.

Balık Burcu Eylül 2017. Balık Burcu Eylül 2017 Yorumu. Balık Burcunun Eylül ayı burç yorumları nedir? Eylül 2017 Balık Burcu Burç Yorumu
Bizi takip edin, güncel yazılarımızdan haberdar olun!