Balık Burcu Kasım 2017

Balık Burcu Kasım 2017

Balık Burcu Kasım 2017 İş

Sevgili Balık burcu, Kasım 2017 itibariyle iş ve kariyer hayatınızda rahatlama yaşanacak. Geride bıraktığımız iki hatta üç aylık süreçte belki de iş hayatınız boyunca yorulmadığınız kadar yoruldunuz. Fiziksel ve zihinsel açıdan çok fazla zorluk çektiniz. Peki, istediğinizi elde ettiniz mi? Hiç düşünmeden evet dediğinizi duyar gibiyim. Mantığınızı ve sezgilerinizi bir arada kullandığınız sürece her şeyin üstesinden gelebiliyorsunuz.

İş ve kariyer hayatınızda planlı ve programlı hareket ettiğiniz sürece elde edemeyeceğiniz hiçbir şey yok. Siz de net olarak bunun farkında olduğunuz için daima iş ve kariyer hayatınızda planlı hareket etmeyi seviyorsunuz. Kasım 2017'de sizi başarıya ulaştıracak bir diğer etken de araştırmacı olacak olmanız. Her şeyi en ince ayrıntısına ve ilerisini düşünerek araştırdığınız için bugün attığınız adım ileride pişmanlık yaşatmıyor.

Balık burcu, Kasım 2017'de olduğu gibi geride kalan aylarda ve hatta yıllarda başarıya ulaştınız, ulaşacaksınız. Tecrübesiz olan Balık burcu insanları bir kenara, tecrübeli olanların kesinlikle enerjilerini tasarruflu kullanması gerekmekte. Çözüme kavuşturamadığınız her türlü gelişme iç dünyanızda sizi çok fazla zorlamakta. Enerjiniz, Kasım 2017'de yüksek olacak. Elinizden gelenin en iyisini yapmaya çalışın.

Balık Burcu Kasım 2017 Aşk

Balık burcu, söz konusu aşk olduğunda belki de önceleri gelişmeleri duymaktan ve sizi nelerin beklediğini okumaktan kaçınıyordunuz ancak geride kalan dört, beş aylık süreçte sosyal hayatınız o kadar hareketlendi ki hayatınız boyunca karşılaşmadığınız kadar fırsatla karşılaştınız. Mantıklı bir burç olduğunuz için de bu fırsatları öylesine değerlendirmek dahi aklınızın ucundan geçmedi. Aşk hayatınızda istediklerinizi yavaş yavaş elde etmenin tadına vardınız.

Kasım 2017'de olacağı gibi sizi aşk ve ilişki hayatınızdan beklentiniz daima güven, huzur ve süreklilik. Hal böyle olunca da haklı olarak her fırsatı değerlendirmek ve karşınızdaki kişiyi tanımadan harekete geçmek istemiyorsunuz. Hayatınızın diğer alanları da aşk hayatınıza büyük katkı da bulunmakta. Birlikteliğiniz olsun veya olmasın aşk açısından güzel bir süreç sizi beklemekte. Ayın sonuna geldiğinizde kendi kendinize güzel bir süreç geçirdiğinizi onaylayacaksınız.

Balık burcu, Kasım 2017'nin sonlarına doğru birlikteliğinizde taşlar biraz olsun yerinden oynayacak. Partneriniz olan kişiyle istediklerinizi paylaşırken beklenmedik aksaklıklarla karşılaşabileceksiniz. Bu süreç içerisinde çok ciddi kararlar almadan önce tekrar tekrar düşünmelisiniz. Gözden kaçırdığınız ufak tefek etkiler zarar görmenize neden olabilir.

Balık Burcu Kasım 2017 Sağlık

Balık burcu, söz konusu sağlık olduğunda belki de burçlar kuşağının en dikkatli ve özenli üyelerinden biri sizin burcunuz. Yine de biraz daha dikkatli olabileceğinizin siz de farkındasınız. Herhangi bir sağlık sorununa yakalandığınızda toparlamak adına her şeyi deniyorsunuz ancak siz o küçük rahatsızlığın dahi önüne geçebileceğinizin farkındasınız.

Balık Burcu Kasım 2017. Balık Burcu Kasım 2017 Yorumu. Balık Burcunun Kasım ayı burç yorumları nedir? Kasım 2017 Balık Burcu Burç Yorumu
Bizi takip edin, güncel yazılarımızdan haberdar olun!