Balık Burcu 2018

Balık Burcu 2018 Falı

Balık burcu, 2018 yılının gelmesi hayatınızın herhangi bir bölümünde yolunda gitmeyen şeylerin düzeleceği ancak yeni ve ufak sorunlarla uğraşacağınız anlamına geliyor. Siz, burcunuzun özelliklerinden dolayı uğraşmayı ve mücadele etmeyi seviyorsunuz. Her şeyin istediğiniz zaman olması, uğraştıktan sonra elde ettiğinizde ki mutluluğu size vermiyor. Hayatınızı yıllardır arzu ettiğiniz şekilde yönlendirme şansına sahipsiniz. Mutlaka sıkıntılarınız da oluyor ancak siz fazlasıyla tecrübe sahibisiniz bu konularda. Çoğu insandan daha kısa sürede çözüm üretiyorsunuz.

2018 yılında siz yapmanız gereken şeyleri zaten iyi bileceksiniz ancak bunların yanında bir de geçmişten kalan içsel sorunlarınızdan da kurtulmalısınız. İç dünyanızda rahat olmadığınız sürece yeni hedeflerinize odaklanamaz ve sorumluluklarınızı zamanında yerine getiremezsiniz. Aile hayatınızda karşılaştığınız durumları da artık gözünüzde çok fazla büyütmeyin. En ufak durumları dağ yaptığınız sürece aile bireyleriniz sizden şikayetçi olmaya devam edecekler.

Yılın ilerleyen aylarında artık daha olumlu adımlar atacaksınız. Geçen yıl ve öncesinde arkadaşlık hayatınızdaki hareketliliğin istediğiniz düzeyde olmamasından şikayet ediyordunuz sürekli ve artık fark ettiyseniz bu tarz şikayetleriniz de yok. Size iyi gelmeyen dostlukların farkına vardınız. Uzun süredir devam eden dostlukların bitmesi mutlaka yıkıcı olmuştur ancak şanslısınız ki sizi destekleyen bir kişi var hayatınızda.

Unutmayın, dost olan kişiler sizin için en iyisini ister, size zararı dokunan şeylere eğilim göstermeye değil. Genç yaşlarda olan Balık burcu insanlarının bazı gerçekleri göremiyor olması gayet normal. Tecrübe eksikliğinizden dolayı zararlar gördünüz ancak kendinizi yavaş yavaş toparlıyorsunuz. Sosyal yaşantınız hızla olmasa da istediğiniz düzeye gelmekte. Son olarak, aşk hayatınızda nasıl davranacağınızı ve olumsuzlukları nasıl yönetebileceğinizi de öğrenmelisiniz.

Balık Burcu 2018 İş Hayatı

Balık burcu, söz konusu iş olduğunda size bildiklerinizi tekrar anlatmanın aslında pek bir anlamı da yok. Siz, iş ve kariyer hayatınızda nasıl davranacağınızı biliyor, ne gibi zorluklarla karşılaşabileceğinizi önceden analiz ediyor ve en doğru adımları atıyorsunuz. Geride kalan yıllardan bu yana devam eden başarılarınızın da asıl sırrı bu. İstediklerinize 2018 yılında da sahip olacaksınız. Ufak tefek şeyleri hiç kafanıza takmayın bile.

Geçen yıl başlatmış olduğunuz bir iş veya yeni başladığınız iş hayatınızda öyle büyük adımlar atacaksınız ki kendi kendinize bu kadarını ben bile beklemiyordum diyebileceksiniz. İş ve kariyer hayatınızda her şey rayına oturmuş durumda. Ne zaman ne yapacağınız belli. Başarma istediğiniz herkes tarafından takdir edilmekte. Ayrıca, sizin başarısızlığınızı görmek isteyen kişiler daha çok bekleyecek gibi duruyor.

Balık burcu, 2018 yılında aksaklıklar söz konusu olduğunda bazen abartılı tepkiler verebilirsiniz. Siz de üstesinden geleceğinizi çok iyi biliyor olmanıza rağmen pireyi deve yapmaktan kendinizi alıkoyamıyorsunuz. Birlikte iş yaptığınız kişilere bu tarz düşüncelerinizi belli etmemeye çalışın. Bir Balık burcunun ümidi kesiliyorsa yanında ki kişinin ümidinin kesilmeme ihtimali yok denecek kadar azdır.

Balık Burcu 2018 Aşk Hayatı

Balık burcu, aşk en çok istediğiniz şey olmasına rağmen hiçte peşinden koşmadığınız bir alan. İş, eğitim, aile ve arkadaşlık bölümünde nasıl ki istediğiniz elde edene kadar durmak nedir bilmiyorsunuz, aşk hayatınızda da aynı tutumu sergilemeniz gerekiyor. Hele ki, yakınınızda olan kişilerin size yakıştırdığı, tanıştırdığı kişilerin sayısı her geçen gün artış gösterirken halen daha yalnız kalmanız hayret edilecek bir durum.

Neyse ki hepiniz aynı mantıksızlığın peşinde değilsiniz. Bazılarınız geride bıraktığımız yıl içerisinde fırsatları en iyi şekilde değerlendirmeyi başardı ve aradıkları mutluluğa ulaştı. Hisleriniz yürüyelim derken mantığınız duralım diyor veya tam tersine mantığınız gidelim, hisleriniz duralım diyor. Hem mantığınız hem de hisleriniz bir türlü ortak noktada buluşamadı Balık burcu. Buluşsa zaten yalnızlık çekmezsiniz.

Balık burcu, 2018 yılında aşk hayatınızdan yana küçük çocuklar gibi hareket etmeyi bırakmalı ve harekete geçmelisiniz. Burcunuzun özelliklerinden dolayı zaten çekingen bir yapıya sahipsiniz, siz dışında herkes böyle düşünüyor olsa da siz asla kabul etmiyor olsanız da durum tam olarak bu. Madem çekingen bir yapıya sahipsiniz, gözlerinizin derin ve anlamlı bakışlarından faydalanmaya çalışın. Aşka ulaşın Balık burcu, mutlu olacağınızdan yana hiç şüpheniz olmasın.

Balık Burcu 2018 Sağlık

Balık burcu, 2018 yılında söz konusu sağlığınız ve ona bağlı durumlar olduğunda herkes daha fazla ilgili olmaya ihtiyacınız var. Bazılarınız sağlıkla ilgili konulara öylesine yatkın ki doktorlar kadar araştırma yapıyor. Bu kadar abartılı olmasa da sağlığınızla ilgilenecek olmanız gayet iyi bir şey. Herhangi bir sağlık sorununuz varsa tedavinize kararlılıkla devam edin. Kısa sürede önemli ilerlemeler elde etmek istiyorsunuz ancak moralinizi bozmayın ve en önemlisi aceleci davranmayın.

2018 yılının genelinde sağlığınızın iyi düzeyde olacak olması hayatınızın diğer bölümlerine de etkilerde bulunacak. Ayrıca, hayatınızın hangi alanında olursa olsun sorunu ve sıkıntıları gözünüzde çok fazla büyütmemelisiniz. Sağlığınıza zarar veren her türlü alışkanlığınızdan kurtulmaya çalışın. Hevesli ve isteki olursanız rahatlıkla üstesinden gelebilirsiniz.

Balık burcu 2018. Balık burcu 2018 falı. Balık burcu 2018 aşk hayatı ve burç yorumu.
Bizi takip edin, güncel yazılarımızdan haberdar olun!