Balık Burcu Erkeği

Balık Burcu Erkeği Fiziksel Özellikleri

Balık burcu erkeğinin fiziksel olarak en dikkat çekici özelliği saçlarıdır. Saçları genellikle kıvırcık veya dalgalıdır. Renklerinin ise koyu olduğunu belirtmek gerekir. Ön planda olan gözlere sahiptir. Bakışları ile dikkat çeken tiplerdir. Yüz hatları ise hafif toplu bir şekildedir. Vücutları ne kadar zayıf olursa olsun, yüz hatları daima topludur. Yüz hatlarının gerçekten simetrik olduğunu söylemek gerekir. Ağızı, burnu ve çenesi uyumludur.

Balık burcu erkeği kolaylıkla kilo alabilir ve bu nedenle dikkatli olması gerekir. Moda konusunda iyi olduklarını söylemek gerekir. İyi giyinmesini bilirler. Ancak önemsiz bir yere giderken rahat giyinmeyi tercih edeler. Ayakkabıya olan düşkünlükleri aşırı derecededir. Giyim konusunda iyi olduklarını belirtmek gerekir.

Balık Burcu Erkeği Genel Özellikleri

Balık Burcu Erkeği: Balık burcu erkeğini anlatacak en önemli kelime hayalperest olmasıdır. Hayatının her alanında derin hayaller kurar. Kimi zaman gerçek olandan uzaklaşır. Bir diğer dikkat çekici özelliği de duygusal olmasıdır. Balık burcu erkeğinin hayalleri ve duyguları ile yaşadığını söylemek doğru olacaktır. Bu tarz davranışları ile dikkat çeken bir erkektir.

Balık Burcu Erkeği

Balık burcu erkeği her zaman nazik ve beyefendi bir erkek izlenimi bırakır. İnsanları kırmak ona göre değildir ancak kimi zaman kendisinden beklenmeyecek kadar kırıcı olabilir. Aslında bu durum yanlış kelimeleri seçerek konuşmasından kaynaklanır. Anlatmak istediğini yanlış kelimeler ile anlatması insanları ister istemez kırmasına neden olur.

Balık burcu erkeği herkese ve her duruma uyum sağlayan bir özelliklere sahiptir. Onun uyumsuz olduğunu söyleyen çoğu insan aslında yanılıyor demektir. Ancak umursamaz olduğunu söylemek de doğru olacaktır. Bazı durumları umursamıyor olması, kimi zaman kendisi için olumlu etkiler yaratır. İyimser davranışlara sahiptir, içinde kötülük yoktur ve her insan için iyi şeyler ister. Kötü düşüncelere kapılmak ona göre değildir.

Balık burcu erkeği genel olarak düzensiz bir erkektir, ancak bu durum bazı Balık burcu erkeğinde farklılık gösterebilir. Sorumluluk almak ve sorumluluk altına girmek Balık burcu erkeğine göre değildir. Bu durumun kendisini kısıtlayan bir etken olarak görür. Balık burcu erkeği genellikle başına buyruk yaşamak isteyen, dilediği gibi hareket etmek isteyen ve özgürlüğüne düşkün bir erkektir. Kendisini kısıtlayan her şeyden uzak durmaya çalışır. Aksi halde mutsuz bir kişiliğe dönüşebilir.

Balık burcu erkeği asla art niyetli davranışlar sergilemez. Yaptıklarının altında başka şeyler aramaz. Yapmacık ve çıkarcı davranmak ona göre değildir. Balık burcu erkeği her insana kolayca güvenebilir. Aslında bu durum zaman zaman kendisine olumsuzluk olarak geri dönebilir. Hem özel hayatında, hem de iş yaşantısında kandırılmasına neden olabilir. Çok hassas bir yapıya sahiptir. Kimi zaman oyunculuk yeteneğini konuşturur.

Balık burcu erkeğinin zaman zaman tembellik gösterdiğini, çok çaba sarf etmediğini söylemek gerekir. Yaptığı ufak işleri kimi zaman abartabilir. Ancak pratik zekası sayesinde, kolayca çözümler üretebilir.

Balık Burcu Erkeği duygusaldır ve duyguları kolayca etkilenebilir. Romantizmden hoşlanır, romantik bir erkektir. Her zaman anlayışlı davranırlar. Olumsuz davranışlar karşısında zaman zaman parlasa da, anlayışlı olmasından dolayı gereksiz yere konu uzatmazlar. Ancak karşısındaki insanın anlatılanlatı anlamamasından dolayı, beceriksiz olduğunu düşünüp zaman zaman da tepki gösterebilirler. Aslında balık erkeği, insanları olduğu gibi kabul eden bir karaktere sahiptir. Yargılamaktan hoşlanmazlar.

Balık burcu erkeğinin, en az Terazi burcu erkeği kadar sanatsal bir ruha sahip olduğunu söylemek gerekir. Güzel olan her şeye aşırı düşkünlükleri vardır. Gözüne güzel görünen her şeye sahip olmak ister ve verilmesi gereken değeri fazlasıyla verirler. Balık erkeği güzelliğe sahip olmak için fazlasıyla para harcamaktan çekinmez. Rahatına ve konforuna düşkün bir erkektir. Hayata, başarıları ile damga vurmasını bilen bir erkektir.

Balık burcu erkeği sosyal olarak aktif bir yapıya sahiptir. Gezmeyi, eğlenmeyi ve güzel vakit geçirmeyi sever. Daima yeni yerlere gitmek ister. Lüks mekanlarda takılmak onlara göredir. Arkadaş çevresinin çok geniş olduğu söylenemez çünkü herkesi kafası almaz. Herkesle kolay kolay anlaşamaz. Yanlışları sevmez. Sosyal olarak aktif olan Balık burcu erkeği, aynı zamanda ailesine de çok düşkündür. Ev hayatına önem verir. Ailesiyle keyifli vakit geçirmek onu gerçekten mutlu eder. Ancak kavgadan ve tartışmadan hoşlanmazlar.

Balık Burcu Erkeği Aşk

Balık Burcu Erkeği Aşk

Balık burcu erkeği aşk hayatına çok önem verir. Aslında Balık erkeğinin, hayatını aşka adadığını söylemek gerekir. Aşırı derecede romantik ve duygusal olduğunu belirtmekte fayda vardır. Birlikte olduğu kişiyi seviyorsa ve sonsuza kadar onunla olmayı kafasına koyduysa, o kişiye sonsuz bir rüya yaşatabilir. Balık erkeği aşık olduğu kişiyi hayatının merkezi haline getirir. Aşık olduğu kişiyi mutlu etmek için her şeyi yapmaya hazırdır.

Balık burcu erkeği aşk hayatında asla maço tavırlar sergilemez. Kadınları anlayan ve onlara değer veren bir erkektir. Bir kadın onun hoşuna gidiyorsa, onunla uyumlu olmak için çabalar. Balık burcu erkeği ilk randevuda bile karşısındaki kadını çözmeyi başarabilir. Yapacaklarına ve aldıkları karara kolaylıkla ulaşabilirler. Partnerini her zaman şaşırtan bir erkek olduklarını belirtmek gerekir. Kolay kolay kıskançlık sergilemezler.

Balık burcu erkeğinin olumlu özellikleri

Balık burcu erkeğinin olumlu özellikleri arasında; şairane ruhlu olması ve son derece duyarlı olması en dikkat çekici olumlu özelliğidir. Her zaman, herkese karşı şefkatli davranırlar. Romantik bir erkektir. Son derece güvenilirdir. Düzenli, sabırlı ve kararlıdır. Tutkulu ve sempatik olması diğer olumlu özellikleri olarak dikkat çeker.

Balık burcu erkeğinin olumsuz özellikleri

Balık burcu erkeğinin olumsuz özellikleri arasında; karar vermekte zorlanıyor olması en göze batan olumsuz özelliğidir. Tembel, hastalık hastası ve kendine acıyan bir yapıda olması diğer olumsuz özellikleri olarak dikkat çeker. Katı görünümlü olması, kesin tavırlı olması, dik başlı ve cimri olması Balık burcu erkeğinin olumsuz özellikleri arasındadır.

Burçlarla uyumu

Balık burcu erkeğinin uzun süreli, sorunsuz ve karşılıklı güven içerisinde birliktelik kuracağı ideal partner, Başak burcu kadınıdır. Sakinlikten uzak, oldukça eğlenceli ve heyecanlı birliktelik kurmak istiyorsa, Boğa burcu kadınını tercih etmelidir. Balık burcu kadınıyla fiziksel ilişkilerinde uyumu yakalayabilirler.

Nasıl kadınlardan hoşlanır?

Balık Burcu Erkeği Nasıl Kadınlardan Hoşlanır

Balık burcu erkeği doğru yaklaşımlarda bulunan, kendisine bağlı kalacağına inandığı, gözü dışarıda olmayan ve sakin bir kişiliğe sahip olan kadınlardan hoşlanır. Duygularına karşı kayıtsız kalmayan, onu sahiplenen, her zaman ilgili davranan ve söyledikleri sözü dikkate alıp, ona göre davranan kadınlardan hoşlanmaması imkansız demektir. Bağlılık, Balık burcu erkeği için çok önemlidir. Aksi bir hisse kapılırsa arkasına bile bakmaz.

Nasıl etkilenir?

Balık Burcu Erkeğini Etkilemenin Yolları

Balık burcu erkeğini etkilemek istiyorsanız romantik bir kadın olmalısınız. Balık erkeği duygusallıktan ve romantizmden hoşlanır. Sürekli olarak ilgi ve sevgi gösterirseniz Balık burcu erkeğini etkileyebilirsiniz. Ancak bunu da abartmamanızda yarar var. Zaman zaman kişisel sorunlarından dolayı değişim gösterebilir, bu zamanlarda ona saygı ve uyum göstermeyi başarırsanız etkilemeyi de başarabilirsiniz. Aksi halde Balık burcu erkeğini elinizden kaçırabilirsiniz.

Nelerden hoşlanır?

Balık burcu erkekleri özellikle hayal kurmaktan çok hoşlanır. Bilimsel işleri severler ve bu konuda araştırma yapmaktan ve yaratıcı fikirler sunmaktan hoşlanırlar. Metafizik konuları da daima ilgilerini çeker.

Hediye seçimi

Balık burcu erkeğine hediye almak istiyorsanız ona kendi beğendiğiniz bir fotoğrafı ya da ünlü bir fotoğrafçının fotoğrafını çerçeveletip hediye edebilirsiniz. Maddi olarak gücünüz varsa yeni bir fotoğraf makinasıda alabilirsiniz. Balık burcu erkeğine hediye olarak akvaryum alırsanız mutlu edebilirsiniz. Bunun haricinde ona güzel bir tatil de hediye edebilirsiniz.

Balık burcu erkeği. Balık burcu erkeğinin fiziksel ve genel özellikleri. Olumlu ve olumsuz yönleri. Burçlarla uyumu, nelerden hoşlanır? nasıl kadınlardan hoşlanır, nelerden etkilenir.