Balık Burcu Kadını Aşk

Balık Burcu Kadını Aşk

Balık burcu kadınları için aşk, diğer burçlardan daha fazla önemlidir. Balık burcu kadını, hayatını resmen aşka adamaktadır. Yaşamları boyunca, aşkın hayatlarında çok fazla yeri olacağına inanırlar. Yaptıkları her şeyin aşka bağlı olduğunu söyleyebiliriz. Ne kadar romantik bir kadın olduklarını kestirmek oldukça zordur. Duyguları çok yoğundur.

Partnerine, duyguların yoğun olduğu bir rüya yaşatabilirler. Balık kadını aşık olduğu erkeğini hayatının en önemli noktası haline getirebilir. Erkeğini mutlu etmek için her şeyi yapacaktır. Ancak şunu unutmayın; bunlar, Balık burcu kadınının size yaşattığı rüya da olabilir. Hayal dünyaları o kadar gelişmiştir ki, sizi gerçeklerin dışında bir hayat yaşatabilirler.

Balık burcu kadınının aşk hayatı

Sevdikleri zaman sevilmeyi ister. Kalbini tam anlamıyla bir erkeğe açtığı zaman, zarar görebilir. İstedikleri ilgi gerçekleşmediği zaman, hayal kırıklığı yaşayabilirler. Ancak bu o kadar geç olur ki, birliktelik başlayalı uzun bir süre olmuştur bile. Gerçekler ile yüzleşmekte acele etmez, hatta ağırkanlı davranırlar.

Balık kadını, konu aşk olduğunda hayatının erkeğini bekler. Burcunun erkeğine göre daha genç yaşlarda evlilik kararı alabilir. Zaten Balık burcu kadınları için, evlilik delisi diyebiliriz. En iyi uyumu yakalayacağı burçlar arasında, Yengeç ve Akrep burcu bulunmaktadır. Bunlar dışında Balık kadını aşk hayatında, Kova, Koç ve Boğa burcu ile orta derecede uyumu yakalayabilir.

Balık burcu Kadını aşk. Balık burcu Kadınınınn aşk hayatı, sosyal ilişkileri.