Balık Burcu Kadını Burç Uyumu

Balık burcu kadını ve koç erkeği aşk uyumu

Koç burcu erkeği heyecan konusunda sıkıntıları olan birisidir. Balık kadınının fikirleri sürekli değişim gösterir, bu bile Koç burcu erkeğini pek ilgilendirmeyecektir. Koç erkeği daha çok gerçek olan ile ilgilenir, hayaller ile değil. Ancak Koç burcu seçimi, Balık kadını için doğru bir seçim olacaktır. Çünkü Koç erkeği, Balık kadınına kol kanat gerecek, yanında olacak ve destek çıkacaktır. Sahiplenici davranması kimi zaman Balık kadınının hoşuna gitmeyebilir. Balık kadını, Koç burcu erkeğine tamamen özgürlüğümü elimden alamazsın diyebilmelidir. Koç erkeği, bu burcun kadınına göre daha atılgan ve asabidir. Devamlılığı olmayan bir beraberliktir.

Balık burcu kadını ve boğa erkeği aşk uyumu

Balık burcu kadınlarını mutlu etme konusunda çoğu erkek başarılı olamaz, ancak Boğa burcu erkeği bunu başarabilir. Boğa burcu erkeği ile birlikte olan Balık kadını üzüntüyü bile unutabilir. Birliktelikleri gerçek anlamda uyum içerisinde geçer. Boğa burcu erkeği, Balık kadını üzerinde etkin rol oynamayacak, özgürlüğünü elinden almayacak hatta bunu denemeyecektir bile. Ara sıra bu durum terine dönebilir, kıskanç bir erkek izlenimi verebilir ancak bunun nedeni, Balık burcu kadınına hissettiği duygular olacaktır. Gerçekten uyumlu bir beraberlik olabilir, evlilik kararları alınabilir.

Balık burcu kadını ve ikizler erkeği aşk uyumu

İkizler burcu erkeği ve Balık burcu kadını hayalci ve şüpheci özellikleri taşımaktadır. Bu iki burcun insanı bir araya gelirse gerçekten ilginç bir durum ortaya çıkar. Balık kadını güvenilir bir erkek ister, ancak İkizler erkeği bu güveni sağlayamaz. Balık kadını, İkizler erkeğine ne kadar ilgi duysa da bu zamanla değişir. Uzun süreli olamayacak bir ilişkidir.

Balık burcu kadını ve yengeç erkeği aşk uyumu

Yengeç burcu erkeği ile Balık burcu kadını arasında yaşanacak olan bir ilişki, duygu yüklü ve romantik bir ilişki olacaktır. Birbirlerinin duygusunu anlayan iki insan. Yine de Yengeç burcu erkeği biraz utangaç davranacaktır. Bunun nedeni ise yaralanmaktan korkmasıdır. Ancak sizin yanınızda bunları tamamı ile unutacaktır. Tam anlamıyla uyum içerisinde olacak bir beraberliktir, uzun süreli olabilir. Evlilik kararı alınırsa da sorunsuz evlilik hayatları olacaktır.

Balık burcu kadını ve aslan erkeği aşk uyumu

Aslan burcu erkeği, Balık burcu kadınını ilk görüşte etkiler. Aslan erkeğinin erkeksi davranışları, karizması ve çekiciliği Balık kadınını etkilemeyi başarır. Her konuda bilgili oluşları ile Balık burcu kadınının başını döndürürler. Ancak Balık burcu kadını, Aslan erkeğini tanıdıkça sadece ağızlarının iyi laf yaptığını fark eder ve hoşlantısını yavaş yavaş kaybeder. Çok uzun süreli olmayacak bir ilişkidir.

Balık burcu kadını ve başak erkeği aşk uyumu

Balık burcu kadını hayalindeki erkeği arar. Başak burcu erkeği ise asla bu hayale uygun değildir. Başak erkeği sürekli olarak bu kadını kontrol altında tutmak, kısıtlamak isteyecektir bu nedenle Balık kadını kendini sıkılmış hisseder. Balık kadını, özgürlüğünden vazgeçecek bir tip değildir. Aralarında yaşanacak birliktelikte, zaman içerisinde birçok uyumsuzluk ortaya çıkacaktır. Geleceği hem olabilir, hem de olmayabilir bir ilişkidir. Ancak çoğunlukla uzun sürmez.

Balık burcu kadını ve terazi erkeği aşk uyumu

Terazi burcu erkeği ile aralarında birçok uyumlu nokta bulunmaktadır. Terazi burcu erkeği güvenilir olsa da, bunu etrafına yansıtabilen bir insan değildir, bu nedenle Balık kadını Terazi erkeğini ilk başlarda güvensiz bulabilir, sonucunda tartışmalar ve kavgalar yaşanabilir. Terazi burcu erkeği pek kavganın insanı değildir. Bu nedenle sesini çıkarmaz ancak hisleri çoktan bitmiş olacaktır. Bir takım sorunlar aşıldığı sürece çok güzel bir birliktelik yaşanabilir. Fiziksel ilişki konusunda da çok uyumlu olduklarını söyleyebiliriz.

Balık burcu kadını ve akrep erkeği aşk uyumu

Akrep burcu erkeğinin ara sıra sert çıkışları olabilir. Bu da Balık kadınını kimi zaman korkutacaktır, çünkü Balık kadını duygusal ve hassas bir yapıya sahiptir. Çoğu durumda Balık kadınının üzüleceğini söyleyebiliriz. Uyum açısından çok büyük sorunlar yaşanabilir, bu nedenle aralarındaki ilişki sıkıntılı olacaktır ve uzun süreli olmayacaktır.

Balık burcu kadını ve yay erkeği aşk uyumu

Yay burcu erkeği, Balık burcu kadını gibi romantik değildir. Bulundukları yerleri bilmek çok zordur. Ne zaman, nerede olacağı kestirilemez. Bu nedenle, Balık burcu kadını ile birlikteliklerinde neredeyse baş başa zaman geçirmeleri çok zordur. Özgürlüğüne düşkündür ancak, bağlandıkları zaman biraz olsun özgürlüklerinden vazgeçebilir. Evlilik düşünülürse, ikili arasında güzel bir birliktelik olabilir.

Balık burcu kadını ve oğlak erkeği aşk uyumu

Oğlak burcu erkeği sürekli olarak değişim gösteren bir tip değildir. Hayatı düzen içerisindedir ve planlı yaşamayı sever. Neredeyse 30 yaşına kadar bekar kalabilir. İstediği kadını buldukları zaman, bu da isteklerine karşı kayıtsız kalmayacak kişidir, o zaman evlenmeyi düşünür. Güvenilir bir erkektir, bu nedenle Balık burcu kadını ile aralarında güzel bir birliktelik yaşanabilir.

Balık burcu kadını ve kova erkeği aşk uyumu

Kova burcu erkeğini tanımak oldukça zordur. Aklından geçenlerin ne olduğunu kimse çözemez. Gizemli bir erkektir. Bu kişiliğini kimse değiştiremez. Her şeyle ilgilenir, ilgilenmediği konular yok denecek kadar azdır. İnsanlar konusunda olumsuz düşünmemeleri sonucunda birtakım sorunlar yaşar. Eğer Balık burcu kadını ile beraberse, bu yönü Balık kadınını kızdırabilir. Sorumluluk altına girmeyecek birisidir. Balık kadını ile Kova burcu erkeği arasındaki birliktelik uzun süreli olmayacaktır.

Balık burcu kadını ve balık erkeği aşk uyumu

Balık burcu insanları, erkeği veya kadını olsun fark etmez, güvenecekleri bir insan arar. Balık burcu ikilisinin birlikteliği kısa da sürebilir, uzun da. Söz konusu birliktelik olunca, süresi fark etmez, bağlılıkları sıkı olacaktır. Güzel bir birliktelik yaşanması için, karşılarına çıkan sıkıntılara ve zorluklara karşı birlikte çözüm bulmaları gerekir.

Balık burcu kadını burç uyumu. Balık burcu kadının diğer burçlarla uyumu, aşk ve burç uyumları.