Balık Burcu Sağlık

Balık burcunun sağlık olarak yaşayacağı sıkıntıların, genel olarak psikolojik olacağını söylemek gerekir. Etrafında yaşanan olumlu veya olumsuz her durumun enerjisini üzerlerine alırlar ve tıpkı bir ayna gibi karşılarına yansıtırlar. Yapılarının oldukça hassas olduğunu söylemeliyiz. İç dünyaları ile gerçekler arasında denge kurmakta zorlanırlar. Bütün burçlar arasında en melankolik burç, Balık burcudur.

Kafalarında sürekli bir problem veya sorunlar vardır. Bu nedenle çevrelerinde bulunan insanlar ile aralarında kopmalar yaşar. Uykusuzluk problemi en belirgin sorunları arasındadır. Sürekli kırılgan olmaları, sinirlerinin hassas olduğuna bağlanabilir. Yaşadıkları birçok psikolojik sorun, hayatın güzelliklerini görememelerine neden olur.

Tüm bunların dışında, kış ayları Balık burcu insanları için tam bir çile demektir. Sürekli hastalanır ve yatağa düşerler. Sürekli hastaneye gidip, grip olduklarını söyleyen insanlardır. Ayak bölgesini sürekli olarak sıcak tutmalarında fayda vardır. Aksi halde üşütebilir, karın ağrısı çekebilirler.

Balık burcu sağlık. Balık burcunun sağlığı. Balık burcunun hastalıkları.
Bizi takip edin, güncel yazılarımızdan haberdar olun!