Balık Burcu Erkeği Burç Uyumu

Balık burcu erkeği ve koç kadını aşk uyumu

Balık burcu erkeği ile Koç burcu kadını arasındaki birliktelikte sürekli tartışmalar ön plana çıkacaktır. Bunun nedeni ise Koç kadınının sürekli olarak emir vermek istemesidir. Ancak Koç kadını, Balık erkeğinin hayatındaki itici güç olabilir. Balık erkeği kendilerine özgü yetenekleri ile liderliği Koç kadınından alabilir. Balık erkeği hayal kurmaya bayılır ancak Koç kadını enerjik yapıları ile buna izin vermez. Hem iyi hem de kötü yönleri olan bir ilişki olacaktır.

Balık burcu erkeği ve boğa kadını aşk uyumu

Balık burcu erkeği ile Boğa kadınının uyumlu bir birliktelik kuracağını söyleyebiliriz. Boğa kadını oldukça dengelidir ve realist düşüncelere sahiptir. Daha çok mantıkları ile hareket etmek ister. Günlük rutinlerde bir takım tartışmalar ön plana çıkabilir. İlişkide denge kurulmadığı sürece, Boğa kadını liderliği eline alacaktır ve istediklerini yaptıracaktır. Bu ikili arasında dengeler korunduğu sürece iyi bir beraberlik yaşanabilir.

Balık burcu erkeği ve ikizler kadını aşk uyumu

İkizler burcu kadını, davranışlarını çözmenin zor olduğu Balık erkeğini anlamakta zorluk yaşamaz. Ancak her iki burcunda lider birini araması sonucunda birlikteliklerde sorunlar yaşanabilir. Balık burcu erkeği, İkizler burcu kadınına çok çekici gelmektedir. Bunun nedeni ise Balık erkeğinin basit bir kişiliğinin olmamasıdır. Özgürlüğünün bir kısmından vazgeçecek olsa da İkizler kadını ile birlikte fazla mutluluk düşünülemez.

Balık burcu erkeği ve yengeç kadını aşk uyumu

Yengeç burcu kadını genel olarak utangaç, temiz kalpli ve duyguları hassas olan kişilerdir. Balık erkeği, bu romantik kadını tanımakta zorluk yaşayabilir. Bunun nedeni ise Yengeç kadınının sürekli değişim göstermesidir. Bu ikili arasında sürekli bir romantizm yaşanmalı, aksi halde Yengeç burcu kadını, Balık erkeğinin sevgisinden şüphe edebilir. Eğer Balık erkeği gönül eğlendirmek istiyorsa, Yengeç burcu kadınına asla yaklaşmamalı. Bunlar haricinde uyumlu bir birliktelik yaşanabilir.

Balık burcu erkeği ve aslan kadını aşk uyumu

Aslan burcu kadını, Balık erkeğinin hayallerini kolaylıkla gerçekleştirecek kişidir. Ancak bu kadın ile birlikte olmak için tüm yetenekleri kullanmak gerekir. Hayatı dolu, dolu yaşayan kişi ile birlikte olmak ister. Fiziksel ilişki konusunda, Balık erkeği romantizmden yanadır ancak Aslan kadını tam tersini tercih eder. Yine de uyumlu bir birliktelik yaşanabilir.

Balık burcu erkeği ve başak kadını aşk uyumu

Balık erkeği ile Başak burcu kadını arasında genel olarak uyumlu bir birliktelik yaşanabilir. Başak kadını mantıklı düşünür ve ona göre hareket eder. Balık erkeği ise genelde duyguları ile hareket etmektedir. Bu ikili birbirleri arasında dengeyi kurabilir. Fiziksel ilişki konusunda da uyum sağlanabilir. Olumlu bir birliktelik olacaktır.

Balık burcu erkeği ve terazi kadını aşk uyumu

Balık erkeği ve Terazi kadını birbirlerine sonsuz aşk ile bağlanabilir. İkili arasında çok fazla ortak nokta bulunmaktadır. Özellikle de duygusal konularda. Bu ikilinin ilişkisinde lider olan kişi Balık erkeği olacaktır. Genel olarak uyumlu bir ilişki yaşanabilir. Hatta Terazi kadını ile Balık erkeği evlilik kararı alabilir.

Balık burcu erkeği ve akrep kadını aşk uyumu

Akrep kadını ile Balık erkeği arasında sorunlu bir birliktelik yaşanacaktır. Birçok yönden Balık erkeğini rahatsız eden özellikleri vardır, Akrep kadınının. Bu ikilinin birlikteliği çok kısa sürede başlayabilir. Bunun nedeni ise Akrep kadınının, romantik olan Balık erkeğini kolaylıkla kendine esir bırakacak olmasıdır. Akrep kadını eleştirmeyi çok sever bu da Balık erkeğini sürekli olarak rahatsız edecektir. Balık erkeği, saldırgan yapısı olan Akrep burcunun bu yönünü görmezden gelirse ilişki devam edebilir.

Balık burcu erkeği ve yay kadını aşk uyumu

Yay kadını ile Balık erkeği tam olarak uyumsuzluk gösterir. Ancak Balık erkeğinin romantik oluşu, kur yapmayı bilmesi Yay kadınını oldukça etkiler. Balık erkeği, Yay kadınını baskı altına almazsa güzel bir birliktelik yaşanabilir. Yay kadını, kendini değiştirmeye çabalayan erkeklerden uzak durur. Bu ikilinin birlikteliği, hem olumlu hem de olumsuz bir birliktelik olacaktır.

Balık burcu erkeği ve oğlak kadını aşk uyumu

Oğlak kadını evlilik ister. Yani karşısındaki kişi ciddi olmalıdır. Tersini düşünürse, ne kadar severse sevsin partnerini terk eder. Bu ikili arasında yaşanacak birliktelikte, lider olan kişi Balık erkeği olacaktır ve fazla sorumluluk altına girecektir. Balık erkeği bu durumdan pek hoşlanmaz ve ufak tefek tartışmalar yaşanabilir. Balık erkeği, Oğlak kadınının sürekli yanında olmasını istiyorsa, liderliğin gereklilikleri yerine getirmelidir.

Balık burcu erkeği ve kova kadını aşk uyumu

Kova kadını geleneklere bağlı olan birisi değildir. Sürekli değişim yaşamak ister. İdeallerine son derece bağlıdır. Balık burcu erkeği, Kova kadınını tanımakta gerçekten zorluk çekebilir, ancak bunu başardığında ise uzun süreli bir birliktelik yaşanabilir. Bu ikili evlilik kararı aldıktan sonra birbirlerine daha yakın olacaktır.

Balık burcu erkeği ve balık kadını aşk uyumu

Tam olarak birbirine benzeyen ikilinin ilişkisi hem olumlu hem de olumsuzluk içerisinde olabilir. Yaşanacak aşk gerçekten güzel olacaktır. Yaşanacak problemler genel olarak, hassas olmalarından kaynaklanacaktır. Bu küçümsenecek bir durum değildir. Denge sağlandığı sürece iyi bir birliktelik yaşanabilir.

Balık burcu erkeği burç uyumu. Balık burcu erkeğinin diğer burçlarla uyumu, aşk ve burç uyumları.