Balık Burcu Kadını

Balık Burcu Kadını Fiziksel Özellikleri

Balık burcu kadını fiziksel olarak gerçekten hoş bir görünüme sahiptir. Genellikle saçları kıvırcıktır ancak bazı Balık burcu kadınlarının ise dalgalıdır. Kıvırcık saçın gerçekten yakıştığı kadınlardır. Koyu kumral veya kestane ten rengine sahiptirler. En dikkat çekici olanı ise gözleridir. Bakışları olsun, kirpik yapıları olsun daima dikkat çeker. Balık burcu kadınlarının yüz hatları genellikle topludur. Ancak hatlar o kadar güzel yerine oturmuştur ki pek sorun bulunamaz. Burun yapıları ise genellikle kemerlidir. Fazla uzun boylu değillerdir, orta boylu olduklarını söylemek gerekir. Balık burcu kadınları tam anlamıyla modaevinden fırlamış gibi giyinirler. Antika kıyafetlere düşkünlükleri vardır. Giyim konusunda iyi olduklarını söylemek gerekir.

Balık Burcu Kadını Genel Özellikleri

Balık Burcu Kadını: Balık burcu kadını hırslı yapısı ve istediğini elde etmedeki inatçılığı ile dikkat çeken bir kadındır. Bir şeyi elde etmek istiyorsa onu mutlaka elde eder. Oldukça çekici bir tiptir ve herkes tarafından beğenilir. Sempatik sevecen ve iyi huyludur.

Balık burcu kadını son derece duygusal ve romantik bir kişiliğe sahiptir. Hayatının her alanında duyguları ile hareket eder. Evlerine son derece bağlıdır. Evcimen olduklarını söylesek yanılmış olmayız. Özellikle evlerinde olduğu sürece kendilerini mutlu, huzurlu ve rahat hissederler.

Balık Burcu Kadını

Balık burcu kadını sezgisel olarak oldukça güçlüdür ve sezgilerine önem verir ve ona göre hareket eder. Gözlerine güzel gelen her şeye karşı aşırı düşkünlükleri vardır. Her zaman rahat ve konforlu bir yaşam sürdürmek ister. Bu duruma aşırı düşkün olduklarını söylemek gerekir.

Balık burcu kadını toplum ve sosyal çevrede dikkat çekmek ve saygı görmek isteyen bir karaktere sahiptir. Tüm bunlara sahip ise kendisiyle fazlaca gurur duyar ve neşelenirler. İnce bir ruha sahip olduklarını söylemek gerekir ve sanata olan düşkünlükleri her zaman üst düzeydedir.

Balık burcu kadını oldukça kıskanç bir karaktere sahiptir. Hem en iyisine sahip olmak ister, hem de en iyisini yapmak. Bir şeyi istiyorsa mutlaka ulaşır ve bu yolda ellerinden geleni sergilemekten de geri kalmazlar.

Balık burcu kadınları sosyal çevrelerinde çekici ve hoş mizaçları ile dikkat çeken, beğenilen ve aranılan bir kadındır. Oldukça güzel ve zarif kişilikleri olduğunu, duygusal anlamda ise çok derin hislere sahip olduğunu belirtmek gerekir.

Balık burcu deyince hayal kurmak ilk akla gelecek özelliklerden bir tanesidir. Hal böyle olunca burcun kadını da derin hayal dünyasına sahiptir. Sürekli olarak hayal kurar ve bu hayalin peşinden gitmek ister. Kimi zaman kurdukları hayal imkansız olsa da! İnsanların kurdukları hayal ile dalga geçmesine asla ama asla dayanamazlar.

Balık burcu kadını hızla değişen duygulara sahiptir. Bu özelliği hem aşk, hem de normal ilişkilerde sürekli olarak görülür. Çok mutluyken bir anda üzülebilir. Ancak çoğu insan bunun nedenini öğrenemez, çünkü Balık burcu kadını bunu belli etmemekten yanadır. Her zaman duygularını paylaşacağı insan arar. Balık burcu kadınının ağlamayı sevdiğini söylemek gerekir. Bu durum onlar için rahatlatıcı bir eylemdir.

Balık burcu kadını sanatın hemen her dalına yatkınlık gösterebilir ve bu konuda başarılıda olurlar. Estetik ile ilgili her şey onların ilgi alanlarına girer. Balık burcu kadınının oldukça misafirperver olduğunu söylemek gerekir. Kaliteyi sever ve bu nedenle ağırladıkları kişilere her zaman en iyisini sunmak ister. Bunu yapmaktan da büyük zevk alırlar.

Balık Burcu Kadını oldukça anlayışlı bir tiptir. Karşısındaki her insanı anlamak ister. Karşılığında çok bir şey istemez, sadece yaptığının kıymetinin bilinmesini arzular. Ancak beklediğini bulamazsa aşırı derecede üzülür.

Balık burcu kadınının iç dünyası oldukça zengindir. Bu nedenle kimi zaman gerçeklerden uzak bir görüntü çizebilir. Yaşananları kendi dünyasında yorumlamaya meraklıdır. Ancak her zaman sevecen ve anlayışlı olduğu unutulmamalıdır.

Balık Burcu Kadını Aşk

Balık Burcu Kadını Aşk

Balık burcu kadını için aşk gerçekten çok önemlidir. Aşk Balık burcu kadını için hayat anlamına gelmektedir. Yaşantısının sonsuz bir aşk deneyimi olduğuna inanır. Sonsuz ve sınır tanımaz romantik olduklarını söylemek gerekir. Balık burcu kadını aşk hayatında aşırı duygusallık gösterebilir. Birlikte olduğu kişiye tüm duygusallığı ile donatılmış, eşi benzeri olmayan bir aşk dünyası yaşatır.

Balık burcu kadını aşk hayatında dikkatli davranır. Zaten aşık olmadığı kişi ile beraber olmaz ve bu nedenle oldukça dikkatli seçimler yapar. Aşk hayatında partnerinden şunu isterler; ne kadar seviyorsa, o kadar sevilmek. Bu isteklerini karşılanmadığında ise kırılır ve üzülür. Ancak hayalci yapısından dolayı ilişki üzerine hayaller kurabilir, bu da bitmesi gereken ilişkinin normalden uzun sürmesine neden olur.

Balık burcu kadınının olumlu özellikleri

Balık burcu kadınının olumlu özellikleri arasında; en dikkat çekici olanı ise duyarlı olmasıdır. Hemen her alanda yaratıcı olmasını bilir. Her insana karşı şefkatli olmayı iyi bilirler. Romantik kadındır ve zarif kişiliğe sahiptir. Son derece kibar ve sempatiktir. Son derece güvenilir kadındır ve tutkuludur.

Balık burcu kadınının olumsuz özellikleri

Balık burcu kadınının olumsuz özellikleri arasında; kararsız ve hayalci olması en dikkat çekici olanıdır. Kendine acıyan bir kişiliğe sahiptir. Kötümser ve aşırı derecede tutumlu olması olumsuz özelliği olarak öne çıkar. İnatçı ve cimri bir kişiliğe sahiptir. Dışarıdan bakıldığında katı görüşlü olması diğer olumsuz özelliği olarak dikkat çeker.

Nasıl erkeklerden hoşlanır?

Balık Burcu Kadını Nasıl Erkeklerden Hoşlanır

Balık burcu kadını kendisine bağlılığını hissettirmeyi başaran, önemli olduğunu hissettiren erkeklerden hoşlanır. Çıkarcı davranışlarda bulunan erkeklerden nefret eder. Balık burcu kadını duygusal bir kişiliğe sahiptir ve bu nedenle asla duygularının hiçe sayılmasına dayanamaz. Hal böyle olunca Balık burcu kadını duygularını önemseyen erkeklerden hoşlanır. Kendisine her zaman ilgi gösteren ancak onu bunaltmayan erkeklerden hoşlanırlar.

Nasıl etkilenir?

Balık Burcu Kadını Nasıl Etkilenir

Balık burcu kadınını etkilemek istiyorsanız öncelikle romantik bir erkek olduğunuzu hissettirin. Bir konuda size yardım etmesini isteyin. Şiirlerden hoşlanan Balık burcu kadınına bu konuda şiir yazabilirsiniz. Ancak güzel olduğundan emin olun. Duygularına önem verin ve hayalleri ile asla ama asla alay etmeyin. Kurdukları hayale karşı saygılı olun. Ona, gözlerinin çok güzel olduğunu söyleyebilirsiniz.

Nelerden hoşlanır?

Balık burcu kadınları oldukça hayalperest bir yapıya sahiptir, bu nedenle hayal kurmaktan çok hoşlanırlar. Burcunun erkeğine göre daha çok sosyal aktivitede bulunmak ister. Arkadaşları ile birlikte güzel bir akşam gezmesinden hoşlanır. Alışveriş yapmaktan hoşlandığını da söylemek gerekir.

Hediye seçimi

Şairane Balık burcu kadınına hediye almak istiyorsanız öncelikle güzel aşk şiirlerinin, romanlarının olduğu bir kitap serisi alabilirsiniz. Ayrıca ona eğlenceli gösteriler için bilette hediye edebilirsiniz. İpek gecelikler Balık burcu kadınının hoşuna gider bu nedenle bu tarz hediyeler de alabilirsiniz. Romantizme tam anlamıyla aşık olan Balık burcu kadınına, romantik anlarda olmazda olmazlardan olan renkli ve kokulu mumlar alabilirsiniz. Ayrıca sevdiği kişinin resmini koyması için resim çerçevesi de alabilirsiniz.

Balık burcu Kadını. Balık burcu kadınının fiziksel ve genel özellikleri. Olumlu ve olumsuz yönleri. Burçlarla uyumu, nelerden hoşlanır? nasıl erkeklerden hoşlanır, nelerden etkilenir.