Balık Burcu Günlük Fal

24 Kasım 2014 Pazartesi Balık Burcu Günlük Fal:

Balık Burcu Günlük Fal Hürriyet

Bazı kişileri köşeye sıkıştırma veya geçme konusunda kendinizce planlar yapıyor olabilirsiniz. Ancak, bu durumun imajınıza zarar verebileceği konusunda sizi uyarmam gerekiyor. Tüm burçlar için gün geneli: Kendimize hak gördüğümüz şeylerle karşımızdaki kişilerin kendilerini haklı veya kendilerine hak gördüğü şeyler aynı olmayabilir. Dolayısıyla, sert ve kesin konuşup köprüleri atmak yerine, karşı tarafı da anlamaya çalışıp, zarif ve politik konuşarak uzlaşı ortamı oluşturmak, ileride uygun koşullar oluştuğunda istediğimizi alabilmemize olanak sağlayabilir. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Balık Burcu Günlük Fal Milliyet

Anneye dair konularda yeni gelişmeler yaşayabilirsiniz. Annenizle olan iletişiminiz artabilir. Keyifli paylaşımlarda bulunabilirsiniz. İşle ilgili konularda sorumluluklar ve başarı teması öncelik kazanıyor. Yeni planlar ve projeler gündeme gelebilir. Kariyerinizi sağlamlaştırmanızı sağlayacak yeni görevler üstlenebilirsiniz.

Balık Burcu Günlük Fal Sabah

Ay tepe evinizde ilerlerken, mesleki hırslarınızın sizi yönlendirmesine izin veriyorsunuz. İş ilişkilerinizde son derece aktif bir yapınız olmasına rağmen, her an fikir değiştirmeniz yüzünden, sürekli sorunlar yaşıyorsunuz. Sevimli ve çekici tavırlarınızla, çevrenizi olumlu etkilediğiniz için, hatalarınız çabuk unutuluyor.

Balık Burcu Günlük Fal Posta

Ailenize ve çevrenize yakınlaşmak ve güzel ortamlar yaratmak için harika bir zaman. Ayrıca kibar ve nazik bir şekilde düşünce ve görüşlerinizi ifade etmeye özen gösterin. Herkes bugün sizin fikirlerinizi dinlemek isteyecek ve onlar üzerinde bıraktığınız etkileriniz çok verimli olacaktır.

Balık Burcu Günlük Fal Vatan

Balık Burcu

Balık Burcu Günlük Fal Takvim

Ayrılık düşünüyorsanız bunu eşinize uygun bir dille anlatmalısınız. Üçüncü bir kişi için böyle bir karar alacaksanız vazgeçmeniz daha hayırlı.

Balık burcu günlük fal. 24 Kasım 2014 Pazartesi Balık burcunun günlük falı.
24 Kasım 2014 Pazartesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumları:

24 - 30 Kasım Haftası: Balık Burcu haftalık burç yorumu güncelleniyor. Bir süre sonra tekrar deneyin....

24 - 30 Kasım: Oldukça hareketli ve oynak koşulların öne çıkacağı görülmekte. Bu hafta Yay burcunda gerçekleşen yeniay mesleki konulara, işinize ait konulara yeni bir heyecan ...

Bizi takip edin, güncel yazılarımızdan haberdar olun!