Balık Burcu Günlük Fal

8 Aralık 2016 Perşembe Balık Burcu Günlük Fal:

Balık Burcu Günlük Fal Hürriyet

Beklenmedik durumlar veya olaylar duygusal tavırları ön plana çıkartabilir. Kendine fırsat arayan kişiler sizi ön plana atabilir, dikkatleri üzerinize toplayabilir. Daha politik davranmalı ve kibarca, insanların size güvenerek hareket etmesinin önünü kesmelisiniz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli:Değişim ve dönüşüm ön plana çıkıyor! Değişiklik ve yenilik yapmak arzusu ya da ihtiyacı artıyor. Beklenmedik durumlar söz konusu olabilir. Gizli tehlikeler ortaya çıkabilir.
Sevdiklerimiz veya ait olduğumuz topluluk için en iyisi ne ise o kararı almaya çaba göstermeliyiz. Hassas olduğumuz konular belirginleşebilir.
Maddi başlıklı konularda aşırı harcamalardan veya gereksiz risklerden kaçınılmalı. Görev ve sorumlulukların ihmal edilmesi sorunlara neden olabilir. Daha ciddi ve mantıkla çalışılması gerekiyor.
Bugün Kova burcuna geçen Venüs eski işlerin tamamlanıp biraz dinlenme zamanı geldiğini gösteriyor. Önümüzdeki üç haftalık süreçte sosyal hayatımıza veya ilişkilere ya da hayallerimizi gerçekleştirmek için kendimize daha fazla zaman ayırmak isteyebiliriz. Farklı yönlerimizi ortaya çıkartabiliriz. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Balık Burcu Günlük Fal Milliyet

Günlük burç: Bu sabah hassas olduğunuz konularla ilgilenebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konuları sağlamlaştırmak isteyebilirsiniz. İletişimle ilgili işlerinizde gelişmeler olabilir. Günün ilerleyen saatlerinde parasal konularda daha aktif olabilirsiniz. Keyif aldığınız şeyler için harcama yapabilirsiniz. Eğitim konularıyla ilgili geliştirebileceğiniz konular var.

Balık Burcu Günlük Fal Sabah

Birlikte iş yaptığınız kişilerin organizasyon yetenekleri sayesinde, başarı olasılığınız artıyor. Yönetilmekten hoşlanmadığınız için, ortak çalışmalarınızda girişimci fakat paylaşımcı insanları tercih ediyorsunuz. Maddi olanaklarınızı genişletmek amacıyla başlatacağınız projelerinizde ağır fakat emin adımlar atmaya çalışın.

Balık Burcu Günlük Fal Sözcü

Bugün hayatın zevklerinden daha çok keyif alabilirsiniz. Anlık nostalji hissi artar, geçmişe özlem duyulabilir, çocukluk günleri yad edilebilir. Risk almak ve maceraya atılmak istemezsiniz.

Balık Burcu Günlük Fal Vatan

Balık Burcu

Balık Burcu Günlük Fal Takvim

Çevrenizdeki insanları mutsuz ettiğiniz açık. Çok sevip çok hırpalamaktan vazgeçin. Partnerinizden vazgeçemediğiniz için hep telefonlara sarılıyorsunuz.

Balık burcu günlük fal. 8 Aralık 2016 Perşembe Balık burcunun günlük falı.
8 Aralık 2016 Perşembe Balık Burcu Günlük Burç Yorumları:

5 - 11 Aralık Haftası: Tarot kartlarınız: Kule - Adalet - Büyücü Beklenmedik bir sorun kaygi ve endiseye yol açacak. Is: Gelecekteki projelerinizin dikkatli bi...

5 - 11 Aralık: Bu hafta genel olarak ilişkiler, aşk hayatınızla ilgili konularda daha özenli hareket etmelisiniz. Aşkta gizli kalan ya da tam olarak anlaşılamayan koşullar ola...

Bizi takip edin, güncel yazılarımızdan haberdar olun!