Balık Burcu Günlük Fal

29 Ağustos 2016 Pazartesi Balık Burcu Günlük Fal:

Balık Burcu Günlük Fal Hürriyet

Sevgili Balıklar, büyük adımlar atmak peşindesiniz, ama altından kalkamayacağınız işlere kalkışıyor olabilirsiniz. Risk almak veya dramatik olaylara zemin hazırlamak doğru olmayabilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Ev, aile, millet, ülke başlıklı konular ön planda bu hafta sonu. Duygusallık ve duyarlılık artıyor. Her ne kadar hafta başında yazdığımız açıların etkisi sürse de, Ay’ın olumlu görünümleri, ikili ilişkilerimizde ve iş birliklerimizde uyumu daha rahat yakalayabileceğimiz, olumlu görüşmeler yapabileceğimiz bir günde olduğumuzu gösteriyor. Özellikle Cumartesiyi Pazar sabahına bağlayan saatlerde sevgi temalı ilişkiler veya aşk hayatı açısından oldukça güzel ve yeni şanslara işaret eden etkiler var. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Balık Burcu Günlük Fal Milliyet

Bugün özellikle sabah saatlerinde ailevi konularla daha fazla ilgilenebilirsiniz. Aynı zamanda zevklerde ve harcamalarda daha dengeli olmaya gayret edin.

Balık Burcu Günlük Fal Sabah

Açılımlarınız konusunda, dikkatli davranmalısınız. Bulunduğunuz konumu korumak zorundasınız. İdeallerinizden taviz vermeyen bir yapıya sahip olmanız karşın, bugün, size farklı fikirlerini kabul ettirmeyen çalışan çevrenize savaş vermek zorunda kalabilirsiniz. Kendinizle ilgili sorunlarınızı kafanıza takmamalısınız.

Balık Burcu Günlük Fal Posta

Balık Burcu Günlük Fal Vatan

Aşk hayatınız çalkantılı olacak bugün. Birlikte olduğunuz veya birlikte olmayı istediğiniz kişi ile romantik bir plan yapmak için uygun bir gün. İstediğiniz derin duygusal paylaşımlar adına akşam saatleri elverişli olacak. Balık Burcu

Balık Burcu Günlük Fal Takvim

Son günlerde oldukça yoğun çalışıyorsunuz. Kendinizi belli standartlara sokmak istiyorsunuz. Bu yüzden de çok çabalıyorsunuz. İstikrarlı olmaya çalışmalısınız.

Balık burcu günlük fal. 29 Ağustos 2016 Pazartesi Balık burcunun günlük falı.
29 Ağustos 2016 Pazartesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumları:

29 - 4 Ağustos Haftası: Balık Burcu haftalık burç yorumu güncelleniyor. Bir süre sonra tekrar deneyin....

Bizi takip edin, güncel yazılarımızdan haberdar olun!