Balık Burcu Günlük Fal

20 Ağustos 2014 Çarşamba Balık Burcu Günlük Fal:

Balık Burcu Günlük Fal Hürriyet

Belli bir düzenlemeyi geliştirmek için yapacağınız planlar araştırma yapmayı gerektiriyor. Gerekli fikirleri oluşturabilmek ve yürürlüğe koyabilmek için biraz zaman gerekebilir. Tüm burçlar için gün geneli: Hayatlarımızda yapmak istediğimiz değişikliklerin veya ilerlemek istediğimiz konuların istenilen şekilde ilerlemesini sağlayacak rüzgar arkamızda! Dolayısıyla, hayat değiştirici (ev, iş, okul, özel yaşam v.b alanlarda)düşünceler ve planlar dikkat gerektiriyor. Gaza basıyor, vites yükseltiyor ve engelsiz şekilde ilerliyoruz. Tek sorun hangi plan ve projeyi ön plana almak gerektiğine karar vermek olacak. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Balık Burcu Günlük Fal Milliyet

Bugün evde biraz yalnız kalmak ve dinlenmek isteyebilirsiniz. Ancak gün içinde yalnız kalmanız pek mümkün olmayabilir. Ancak planlarınızdaki değişiklik hoşunuza gidecek. Hobilerinize daha çok vakit ayıracaksınız. Çocuklarla vakit geçirmek için son derece uygun bir gündesiniz. Para konularında eliniz açık olacak.

Balık Burcu Günlük Fal Sabah

Duygusal takıntılarınızın sizi yönlendirmesine izin vermediğiniz sürece, ele aldığınız konuları başarılı bir şekilde sonuçlandıracaksınız İletişim konusunda gerekli her türlü donanıma sahipsiniz. Atacağınız her adımda güçlü dostlarınızın size vereceği desteklerin önemli olduğunu farkındasınız. Çevrenize önem vermelisiniz.

Balık Burcu Günlük Fal Posta

Ailenize ve çevrenize yakınlaşmak ve güzel ortamlar yaratmak için harika bir zaman. Ayrıca kibar ve nazik bir şekilde düşünce ve görüşlerinizi ifade etmeye özen gösterin. Herkes bugün sizin fikirlerinizi dinlemek isteyecek ve onlar üzerinde bıraktığınız etkileriniz çok verimli olacaktır.

Balık Burcu Günlük Fal Vatan

Aile içi ilişkilerde yakınlık önemli bugün. Diğer işlerinizi bırakıp, yakınlarınızın ihtiyaç duyduğu desteği, sağlamanız gerekse bile gün bitiminde boşa geçirilmiş bir gün demeyeceksiniz. Evde biraz alan temizliği gerekebilir.

Balık Burcu Günlük Fal Takvim

RESMİ işlerle boğuşmak zorunda kalabilirsiniz. Keyifli sürprizler yüzünüzün güldürecek. Yorgunluğunuz arttı. Enerjinizi dikkatli harcayın.

Balık burcu günlük fal. 20 Ağustos 2014 Çarşamba Balık burcunun günlük falı.
20 Ağustos 2014 Çarşamba Balık Burcu Günlük Burç Yorumları:

18 - 24 Ağustos Haftası: Tarot kartlarınız: Ölüm - Ermis - Azize Ufak günlük bir olayla nasil bas edeceginiz konusunda kaygilanacaksiniz. Is: Kartlarda parlak bi...

18 - 24 Ağustos: Bu hafta kişisel girişimlerinizde göstereceğiniz maharet ve cesaret önünüze daha güzel fırsatlar getirebilir. Kendinize güvenmelisiniz. Bu dönemde Aslan burcund...

Bizi takip edin, güncel yazılarımızdan haberdar olun!